Video

18/11/2014 19:45:04

''Kjo shumicė nuk dėgjon''

Intervistė e Kryetarit tė Partisė Demokratike, Lulzim Basha, nė Bruksel, pas punimeve tė Asamblesė Parlamentare tė Partive Popullore Europiane.
HermesNews - ©2014

Titolo 1

Analiza e PDsė pėr buxhetin

Titolo 1

Pėrvojat dhe dėshtimi i pritshėm

Titolo 1

Njė mundėsi historike