Video

Informacion pėr pėrdoruesit

Shėrbimet dhe informacionet e ofruara nga portali HermesNews.org janė realizuar dhe kontrolluar me kujdesin dhe vėmendjen maksimale te mundshme. HermesNews.org nuk mund te jete pėrgjegjėse pėr funksionimin keq ose pėr dėme, direkte ose indirekte, qė nga ky sit mund tė devirojnė.

 

HermesNews.org nuk mund tė jetė pėrgjegjės pėr gabime, pasaktėsira, vonesa nė informim, ose iniciativa dhe veprime tė ndėrmarra.

 

HermesNews.org ben cdo gje tė mundur qe te siguroje bashkėpunėtore serioz dhe te besueshėm, por nuk garanton precizonin dhe as ndan opinionet dhe kėndvėshtrimet e content-provider te jashtėm.

 

Hermesnews.org mund pėrmbaje njė link ose disa dhe ti transferoje ato ne sitet e tjera te internetit por jo domosdoshmėrisht ndan pėrmbajtjen e kėtyre siteve dhe as nuk mund te quhet pėrgjegjės pėr to.

 

Fotot dhe filmat prezent nė video-blog janė pronė e pėrgjegjėsit te kėtij siti dhe janė tė mbrojtura nga copyright, ēdo pėrdorim i palejueshėm do tė ndiqet sipas ligjeve nė fuqi