Lajmet e fundit

20/11/2014 08:22:03

Terroristėt paguajnė miliarda dėme

Valerio Fioravanti dhe Francesca Mambro, ish-anėtarė tė grupit terrorist NAR (Bėrthama e armatosur revolucionare) u dėnuan pėr tė paguar 2 134 273 000 euro pėr presidencėn e Kėshillit tė Ministrave dhe Ministrinė e Brendshme

reklama     festa

20/11/2014 08:16:40

Sasi rekord droge e sekuestruar

Autoritetet portugeze ishin lajmėruar nga Guardia

19/11/2014 19:39:35

Dėnime pėr vrasjen e Kutelit

Vendimi erdhi pas provave te mbledhura nga Prokuro

19/11/2014 19:02:45

PS, Basha braktisi tiranėn

Konferenca e deputetes socialiste Blerina Gjylamet

Ujesjellesit fshat Shkoder

Gossip

Krahė si tė Michelle Obames
26/10/2014 15:03:10

Lindi Luis
23/10/2014 15:21:06

Panda qan pėr motrėn
15/10/2014 17:40:34

Clooney i jep fund beqarisė
29/09/2014 17:22:01

Korrespondencė brenda pallatit
23/09/2014 21:42:28

Kulturė

''Hyjnesha nė Fron'' drejt Pejės
18/11/2014 20:22:35

Lule pranė 'Partizanit tė Panjohur'
18/11/2014 19:29:37

Gara pėr tre segmente nė jug
18/11/2014 15:46:55

Sokol Olldashi, ''Qytetar Nderi''
17/11/2014 17:02:05

Bakllasarme
15/11/2014 09:22:17

Eksluzive

Takim mbas 60 vjetesh ne shqip
15/10/2014 13:26:08

Policia nuk ndaloi besimtarёt
21/09/2014 09:23:08

Video e plotė e intervistės
21/08/2014 08:43:10

VIKTIMAT NUK JANĖ FAJTORE !
20/08/2014 22:10:16

NJĖ MESAZH SHOQĖRISĖ
19/08/2014 07:38:32

Kosovė

Themelohet ēmimi Vehap Shita
18/11/2014 20:04:36

JO marėveshje tė pjesėshme
18/11/2014 19:37:26

Mitrovica riciklon mbeturinat
14/11/2014 16:31:23

Njė ndalesė e rėndėsishme
14/11/2014 11:50:09

Vushtri, fillon emetimi i tabelave
13/11/2014 16:14:04