Video

29/09/2014 17:22:01

Clooney i jep fund beqarisė

Aktori mbėrriti nė Venezia pėr tė vėnė kurorė me avokaten e re Amal Alamuddin


VENEZIA - George Clooney dhe nusja e tij e re, avokatja pėr tė drejtat e njeriut Amal Alamuddin, mbėrritėn nė Venezia tė henėn pėr tė zyrtarizuar martesėn e tyre. Cifti i cili vendosi kurorė tė shtunėn preferoi tė festojė nė darkė brenda nė njė varkė ku shkruhej Amore. Clooney, pas zyrtarizimit tė martesės sė tij, u largua bashkė me nusen e tij pėr tė festuar. Asnjė detaj tjetėr nuk ėshtė bėrė e ditur pėr martesėn, as fustanin qė ka veshur nusja, por gjithēka do tė mėsohet shpejt.

HermesNews - ©2014