Video

20/11/2014 22:43:48

Vllaznia paguan gjoben, kthehen tifozat. Luhet me drita

Klubi shkodran bėn tė ditur se ka paguar gjoben pėr tė kthyer tifozerin kuqeblu. Ndeshja ndaj Flamurtarit do luhet pasdite me prozhektor nė oren 17:00

HermesNews - Kthehet lojtari 12-tė i Vllaznis. Vllaznia bėn realitet kthimin e tifozeris shkodrane nė stadiumin "Loro Boriēi". Pas dėnimit tė marrė pėr incidentet e ndodhur nė takimin Vllaznia-Tirana, ku ekipi shkodran dėnohet me 10 takime pa tifozerin nė stadium. Pas kalimit tė plot 6 takime pa tifozerin shkodrane nė stadium, ekipi shkodran me njė kumunikat shpėrndarė nė rrjetin social facebook bėn tė ditur qė ėshtė paguar gjoba, do kthehet tifozeria kuqeblu nė stadjum...si dhe njė tjetėr surpriz. Takimi do luhet pasdite nė oren 17:00. Me shpresen qė ekipi kuqeblu me mbėshtetjen e tifozeris te kthehet tek rrezultatet pozitive, dhe tė dalė nga situata negative, qė ndodhet aktualishtė.

Kumunikata zyrtare e Kf Vllaznia:

Zyrtare
Ndeshja Vllaznia-Flamurtari do te luhet diten e shtunė me tifozė. Klubi ka paguar detyrimet nė FSHF pėr tė hequr pezullimin e fushes. Po ashtu, bėhet e ditur se pėr ta bėrė edhe mė tė bukur atmosferen nė kėtė ndeshje, ėshtė vendosur qė ajo tė luhet nė oren 17:00, pra me prozhektor. Prandaj tė shtunen duhet tė jemi sa mė shumė nė stadiumin "Loro Boriēi" pėr tė mbėshtetur skuadren tonė nė arritjen e njė fitoreje dhe daljen nga situata ku ndodhemi.

HermesNews - Kthehet lojtari 12-tė i Vllaznis. Vllaznia bėn realitet kthimin e tifozeris shkodrane nė stadiumin "Loro Boriēi". Pas dėnimit tė marrė pėr incidentet e ndodhur nė takimin Vllaznia-Tirana, ku ekipi shkodran dėnohet me 10 takime pa tifozerin nė stadium. Pas kalimit tė plot 6 takime pa tifozerin shkodrane nė stadium, ekipi shkodran me njė kumunikat shpėrndarė nė rrjetin social facebook bėn tė ditur qė ėshtė paguar gjoba, do kthehet tifozeria kuqeblu nė stadjum...si dhe njė tjetėr surpriz. Takimi do luhet pasdite nė oren 17:00. Me shpresen qė ekipi kuqeblu me mbėshtetjen e tifozeris te kthehet tek rrezultatet pozitive, dhe tė dalė nga situata negative, qė ndodhet aktualishtė.

Kumunikata zyrtare e Kf Vllaznia:

Zyrtare
Ndeshja Vllaznia-Flamurtari do te luhet diten e shtunė me tifozė. Klubi ka paguar detyrimet nė FSHF pėr tė hequr pezullimin e fushes. Po ashtu, bėhet e ditur se pėr ta bėrė edhe mė tė bukur atmosferen nė kėtė ndeshje, ėshtė vendosur qė ajo tė luhet nė oren 17:00, pra me prozhektor. Prandaj tė shtunen duhet tė jemi sa mė shumė nė stadiumin "Loro Boriēi" pėr tė mbėshtetur skuadren tonė nė arritjen e njė fitoreje dhe daljen nga situata ku ndodhemi.

Arbėr Meēenovi

Titolo 1

KOKSH, mirėnjohje pėr kampionėt

Titolo 1

Dy big tė A interesohen pėr Manaj

Titolo 1

Vllaznia pėrgėnjėshtron zėrat