Video

11/10/2013 16:01:42

Boterori 2014: Grupi A eliminatoret

Programi i ndeshjeve eleminatore per Boterorin 2014 per grupin A eshte


TIRANE - 11 tetor:

(18.00) Kroaci - Belgjike

(20.45) Uells - Maqedoni


Klasifikimi: P N F B H GOL dif

1. Belgjike 22 8 7 1 0 15 2 13

2. Kroaci 17 8 5 2 1 11 5 6

3. Serbi 11 9 3 2 4 13 10 3

4. Skoci 8 9 2 2 5 6 12 -6

5. Maqedoni 7 8 2 1 5 6 10 -4

6. Uells 6 8 2 0 6 7 19 -12 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013