Video

19/11/2014 12:13:31

Palermo, nė garė me Inter pėr tė riun Manaj

Disa klube tė Serie A po ndjekun me vėmendje tė riun Manaj nė rradhėt e Cremones

HermesNews - Nė Cremona e kanė blinduar me njė kontrat 3-vjeēare, por e ardhmja e Rey Manaj ėshtė e destinuar tė jetė larg qytetit Torrone. Disa klube tė Serie A si Inter e Palermo po e ndjekun me vėmendje sulmuesin e datelindjes '97. Sampdoria veren e kaluar nuk i besoj pėr 250.000 euro dhe tani kartoni i tė riut tė Cremoneses vlen pothuaj dyfish.

Arbėr Meēenovi