Video

19/11/2014 00:25:33

Conte: Shqipėria nuk ėshtė ekip i vogėl

Tekniku i Italisė, Antonio Conte, nė deklaratėn e tij tė dhėnė pas ndeshjes qė skuadra e tij mposhti Shqipėrinė me rezultat 1:0, ka pėrgėzuar tė pėrzgjedhurit e De BiazitHermesNews - Tekniku i Italisė, Antonio Conte, nė deklaratėn e tij tė dhėnė pas ndeshjes qė skuadra e tij mposhti Shqipėrinė me rezultat 1:0, ka pėrgėzuar tė pėrzgjedhurit e De Biassit.
Conte shtoi se kishin pėrballė njė kombėtare qė po luan mirė ndeshjet e fundit, duke veēuar ndeshjet me Portugalinė dhe Francėn. “Luajtėm me njė kombėtare qė ka disa ndeshje tė mira kohėve tė fundit. Kjo kombėtare ka luajtur mirė nė Portugali dhe nė Francė”, deklaroi Conte.
Conte nė vazhdim, foli pėr skuadrėn e tij. “Ne duhet tė vazhdojmė tė punojmė, nė gjashtė ndeshjet e fundit, kemi pesė fitore. Njerėzit duhet tė kenė durim pėr tė parė mė tė mirėn tė Italia”, shtoi strategu i njohur italian.

Arbėr Meēenovi