Video

07/06/2014 12:37:11

Gea Sport tėrhiqet nga gara

Njoftimi nė facebook, i urojmė suksese pronarėve tė rinj tė vllaznisė


SHKODER - Pas heshtjes nga ana e kryebashkiakut tė shkodrės Lorenc Luka, Gea Sport tėrhiqet pėrfundimisht nga gara pėr blerjen e skuadrės sė Vllaznisė. "Mendoj se ėshtė e drejtė t'i uroj Z. Fushaj dhe Z. Grima sukses nė drejtimin e skuadrės sė madhe tė Vllaznisė sė Shkodrės nė suksesin qė meriton. Gea Sport SA dhe ortakėt e tij do tė shohin mundėsinė e blerjes sė skuadrave tė tjera nė tregun shqiptar", pėrfundon njoftimi nė faqen zyrtare tė facebook-ut qė mban firmėn e pėrfaqėsuesit Roberto NAVA.

HermesNews - ©2014