Video

29/01/2014 21:07:58

Juventus, Pato kėrkohet nė huazim deri nė fundė tė sezonit

Media braziliane bėjnė tė ditur pėr njė interesim tė Juventus ndaj brazilianit Pato

HermesNews - Juventus ka provuar tė bėj njė operacion merkatoje tė jashtėzakonshme. Sipas asaj cfarė shkruan UOL Esporte bardhezijtė do kishin kėrkuar nė huazim deri nė fundė tė sezonit Alexandre Pato klubit Corinthias. Klubi brazilian thuhet tė ketė refuzuar oferten pėr huazim deri nė fundė tė sezonit "si jo tė mjaftushme". Ish-sulmuesi i Milan munde tė ishte kthyer nė Itali por pėr momentin Juventus duhet tė shikojė tjetėr objektivė. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

Arbėr Meēenovi