Video

23/09/2014 18:14:06

Thuhet pėr Balotellin

As mburrjet e fundit tė Marios, apo mesazhi pėrbuzės kundėr Manchester United, nuk e ndryshojnė idenė e trajnerit


TIRANE - “Balotelli nuk ėshtė i komplikuar, por ėshte njė djalė i zoti”. Kėto janė fjalėt e menaxherit tė tij tė Liverpoolit, Brendan Rodgers. As mburrjet e fundit tė Marios, apo mesazhi pėrbuzės kundėr Manchester United, nuk e ndryshojnė idenė e trajnerit, i cili e ka mbrojtur, sidomos pas ndeshjes modeste kundėr West Ham. “Deri tani mė ka pėlqyer tė punoj me tė. Ai dėshiron tė jape mė tė mirėn pėr ekipin dhe ka treguar se e meriton kėtė fanellė. Kjo ėshtė njė prej blerjeve me tė reja dhe kėrkon kohė pėr t’u integruar”, ka shtuar Rodgers.

HermesNews - ©2014