Video

23/10/2014 15:21:06

Lindi Luis

MInistria sjell nė jetė fėmijen e parė


TIRANĖ - Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha ka sjellė sot nė jetė djalin e saj Luis. Ministria e Integrimit nė faqen e saj shkruan se, “Vjen nė jetė LUIS, bekimi mė i madh i Ministres Gjosha dhe familjes sė saj. Nė kėtė ditė plot emocion, gėzim dhe ndjesi, i urojmė djalit tė integrimit tė rritet i shėndetshėm dhe i lumtur mes dashurisė prindėrore!", shkruan ajo.

HermesNews - ©2014