Video

22/10/2014 11:12:16

I riu pėrplaset me makinėn, vdes

Aksidenti ndodhi nė autostradėn Lushnjė - Fier, ku njė 24-vjeēar qė udhėtonte me motor, u pėrplas nga njė automjet

LUSHNJE - Njė aksident me pasojė vdekjen e njė personi ėshtė shėnuar nė orėt e para tė mėngjesit tė sotėm nė qytetin e Lushnjės. Aksidenti ndodhi nė autostradėn Lushnjė - Fier, ku njė 24-vjeēar qė udhėtonte me motor, u pėrplas nga njė automjet. Elinor Arapi gjeti vdekjen e menjėhershme, ndėrsa drejtuesi i mjetit qė e pėrplasi atė, u largua me shpejtėsi. Policia mbėrriti menjėherė nė vendin e ngjarjes, nga ku nisi kėrkimet pėr gjetjen e drejtuesit tė mjetit dhe zbardhjen e plotė tė situatės.

HermesNews - ©2014

Dėrgo me email | Stampo artikullin | Artikulli ėshtė lexuar 682 here
Titolo 1

I riu pėrplaset me makinėn, vdes

Titolo 1

Vdes duke u kthyer nga dasma

Titolo 1

Esktradohet pėr nė SHBA Elton Ceku