Video

19/08/2014 16:15:20

Zbulohet banda e protitucionit

Arrestohet pronari i hotelit ''Korali''






SARANDE - Nė kuadėr tė operacionit policor tė koduar “Shėndija” u bė i mundur arrestimi i Kostaq Gjinit, 38 vjeē nga Saranda, bashkėpronar i hotelit “Korali”, Lulzime Tahiri, 29 vjeē me banim nė Sarandė, Brunilda Novaku, 20 vjeē, po me banim nė Sarandė, si dhe Nazike Sulejmanit, 49 vjeē, lindur nė Skrapar dhe banuese nė Sarandė, e cila ka qenė edhe mė parė e dėnuar pėr ushtrim prostitucioni. Bėhet e ditur se nė gjendje tė lirė po procedohet edhe shtetasja me iniciale K.Gj. 68 vjeē, bashkėpronare e hotelit.

HermesNews - ©2014

Dėrgo me email | Stampo artikullin | Artikulli ėshtė lexuar 762 here