Video

24/08/2014 07:39:59

Vdes duke u kthyer nga dasma

Aksident ne aksin rrugor Fier - Lushnje


FIER - Aleksander Sterjo ka humbur jetėn mėngjesin e sotėm nė aksin Fier -Lushnje. Viktima po kthehej nga njė dasmė me familjen e tij. Nė mjetin e aksidentuar ndodheshin dhe tre persona tė tjerė, tė cilėt janė fatmirėsisht janė jashtė rrezikut pėr jetėn. Makina tip Audi me targa FR2581D ka dale nga rruga dhe ende nuk dihen shkaqet.

HermesNews - ©2014

Dėrgo me email | Stampo artikullin | Artikulli ėshtė lexuar 953 here