Video

21/08/2014 08:43:10

Video e plotė e intervistės

''Kam bėrė diēka dhe pėr nėnat e tjera''

Intervista

* Hermesnews©AllRightsReserved
Ēdo riprodhim i paautorizuar ndėshkohet sipas ligjeve nė fuqi

HermesNews - ©2014