Video

09/03/2014 09:16:14

Jubani fiton derbin ndaj The Door. Vllaznia-Tirana nuk zhvillohet

Jubani pas humbjes ndaj Kinostudios rikthehet te fitorja nė derbi mundė The Door. Nė ndeshjen Vllaznia-Tirana skuadra mike nuk paraqitet


HermesNews - Java e 13-tė e futbollit pėr femra ka rezevuar nė Shkoder 2 ndeshje derbi. Vllaznia-Tirana dhe Juban Danja-The Door. Ndeshja ndėrmjet Vllaznia -Tirana nuk ėshtė zhvilluar pėr shkak tė mosparaqitjes sė ekipit mik nga kryeqyteti. Duke bėrė qė vllaznia te marri fitoren rradhazi. Duke u konfirmuar skuadra mė e mirė e vendit.

Ndeshja e rradhes nė Shkoder ėshtė ajo e derbit tė qytetit Juban Danja-The Door. Njė takim i bukėr dhe interesant nga tė dy ekipet. Nė fund rrezultati i buzėqeshė ekipit tė Juban Danja qė fiton me rrezultatin 6-2. Juban Danja kthehet te fitorja pas humbjes ndaj Kinostudios javen e kaluar.

Arbėr Meēenovi