Video

17/09/2014 13:14:20

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot nė mėngjes mesatarisht me 107.9 lekė dhe u shit me 108.3 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.8 lekė dhe u shit me 140.3 lekė.


EUR 139.8 (u ble) 140.3 (u shit)
USD 107.9 108.3
GBP 174.5 175
CHF 115.2 115.7

HermesNews - ©2014