Video

14/08/2014 12:31:36

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot nė mėngjes mesatarisht me 103.8 lekė dhe u shit me 104,4 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139 lekė dhe u shit me 139.5 lekė.

Kėmbimi valutor
Blihet Shitet
EUR 139.0 – 139.5
USD 103,8 – 104.4
GBP 175.1 – 175.7
CHF 113,9 – 114.5.

HermesNews - ©2014