Video

19/04/2014 12:13:13

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble tė shtunėn mesatarisht me 101 lekė dhe u shit me 101,60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.60 lekė dhe u shit me 140.20 lekė.

Kėmbimi valutor 19 Prill

Blihet Shitet

EUR 139.6 140.2
USD 101 101.6
GBP 169 169.5
CHF 114 114.5.

HermesNews - ©2014