Video

16/04/2014 19:59:32

Sa kushton komunikimi publik ?

Eksperti i teknologjisė dhe inovacionit Dominic Campbell do tė vizitojė Shqipėrinė nė datat 17-18 Prill


TIRANĖ - Zyra e programit tė zhvillimit tė Kombeve tė Bashkuara (UNDP) tha sot se, Dominic Campbell do tė vizitojė Shqipėrinė nė datat 17-18 Prill pėr tė promovuar axhendėn e inovacionit social nė Shqipėri nė bashkėpunim me zyrėn e UNDP.

Dominic Campbell ėshtė njė sipėrmarrės i mirėnjohur i dixhitalizimit tė shėrbimeve publike dhe me eksperiencė nė ndryshimin e madh qė po i bėn teknologjia politikave, shėrbimeve dhe komunikimit publik.

Ai ėshtė njė nga 50 njerėzit mė me influencė nė qeverisjen lokale nė Britaninė e Madhe dhe njė nga 50 pėrdoruesit mė me influencė tė rrjetit social Twitter nė Britani.

HermesNews - ©2014