Video

12/03/2014 10:40:09

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollarė u ble sot mesatarisht me 101.10 lekė dhe u shit me 101.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.20 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

HermesNews - ©2014