Video

13/02/2014 09:01:09

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme
TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 102.60 lekė dhe u shit me 103.30 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.50 lekė. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2014