Video

07/02/2014 09:15:24

Shitja e karburanteve sot

Euro Diezel - 187 lekė
Tiranė - Nė pikat e tregtimit tė karburantit nė Tiranė 1 litėr naftė u shit sot mesatarisht nga 188-189 lekė, ndėrsa 1 litėr benzinė 188-199 lekė.
Nafta (diezel) 188 - 189 lekė
Euro Diezel - 187 lekė
Benzina 188 - 199 lekė. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2014