Video

03/02/2014 09:45:35

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme
TIRANE - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.40 lekė dhe u shit me 104 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.00 lekė dhe u shit me 140.50 lekė. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2014