Video

03/01/2014 10:35:06

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 102.30 lekė dhe u shit me 103 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.70 lekė dhe u shit me 140.30 lekė.

Dollari amerikan 102.30 (u ble) 103.00 (u shit)
Monedha europiane 139.70 140.30
Franga zvicerane 113.40 114.10 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2014