Video

28/12/2013 10:43:57

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 101.40 lekė dhe u shit me 102.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.40 lekė dhe u shit me 140 lekė.

Dollari amerikan 101.40 (u ble) - 102.20 (u shit)
Monedha europiane 139.40 140.00
Franga zvicerane 114.50 115.00 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013