Video

16/12/2013 09:56:08

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 102 lekė dhe u shit me 102.70 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.20 lekė dhe u shit me 140.70 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 102.00 102.70
Monedha europiane 140.20 140.70
Franga zvicerane 114.10 114.70 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013