Video

24/11/2013 14:34:54

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


mesatarisht me 103.20 lekė dhe u shit me 103.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.80 lekė dhe u shit me 140.30 lekė.

Dollari amerikan 103.20 (u ble) 103.80 (u shit)
Monedha europiane 139.80 140.30
Franga zvicerane 113.50 114.00 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013