Video

21/11/2013 11:54:59

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.70 lekė dhe u shit me 104.70 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.50 lekė.

Dollari amerikan 103.70 (u ble) 104.70 (u shit)
Monedha europiane 140.00 140.50
Franga zvicerane 113.40 114.00.

HermesNews - ©2013