Video

20/11/2013 11:37:48

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.50 lekė dhe u shit me 104 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.40 lekė.

Dollari amerikan 103.50 (u ble) 104.00 (u shit)
Monedha europiane 140.00 140.40
Franga zvicerane 113.10 113.50 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013