Video

12/11/2013 08:52:53

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.10 lekė dhe u shit me 104.70 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.70 lekė dhe u shit me 140.30 lekė.

Dollari amerikan 104.10 (u ble) 104.70 (u shit)
Monedha europiane 139.70 140.30
Franga zvicerane 115.00 115.50 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013