Video

30/10/2013 09:51:08

Shkėmbimi i monedhave

Monedha europiane blihet me 140.00 dhe shitet me 140.50 Lekė


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 101.6 lekė dhe u shit me 102.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.50 lekė.

Dollari amerikan 101.60 (u ble) 102.20 (u shit)
Monedha europiane 140.00 140.50
Franga zvicerane 113.00 113.50

HermesNews - ©2013