Video

19/10/2013 10:59:57

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.40 lekė dhe u shit me 104 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.30 lekė dhe u shit me 141.10 lekė.

Dollari amerikan 103.40 104.00
Monedha europiane 140.30 141.10
Franga zvicerane 115.00 115.50 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013