Video

08/10/2013 10:42:12

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.20 lekė dhe u shit me 104.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141.40 lekė dhe u shit me 141.80 lekė.

  Blerje Shitje
Dollari amerikan 104.20 104.60
Monedha europiane 141.40 141.80
Franga zvicerane 115.00 115.50

HermesNews - © 2013