Video

20/09/2013 09:01:04

Sa u shkėmbyen monedhat sot ?

Kursi i kembimit per oret e para te dites se sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.60 lekė dhe u shit me 105.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.50 lekė.

Dollari amerikan 104.60 (blerje) - 105.20 (shitje)
Monedha europiane 140.00 - 140.50
Franga zvicerane 112.80 - 113.60 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013