Video

14/09/2013 10:25:01

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme

TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.60 lekė dhe u shit me 106.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.90 lekė dhe u shit me 140.40 lekė.

Blerje - Shitje
Dollari amerikan 105.00 - 106.00
Monedha europiane 140.00 - 140.60
Franga zvicerane 112.80 - 113.60 Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013