Video

13/09/2013 10:44:55

Kursi i kembimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.60 lekė dhe u shit me 106.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.90 lekė dhe u shit me 140.40 lekė.

Dollari amerikan 105.60 (u ble) - 106.20 (u shit)
Monedha europiane 139.90 - 140.40
Franga zvicerane 113.00 - 113.50. Na ndiqni dhe nė Facebook dhe Twitter

HermesNews - ©2013