Video

22/08/2013 12:38:41

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.60 lekė dhe u shit me 105.30 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.80 lekė dhe u shit me 140.40 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 104.60 105.30
Monedha europiane 139.80 140.40
Franga zvicerane 113.62 115.30 Na ndiqni dhe nė Facebook

HermesNews - ©2013