Video

13/08/2013 11:43:53

Kursi i kėmbimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.20 lekė dhe u shit me 105 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.70 lekė dhe u shit me 140.10 lekė.

Dollari amerikan 104.20 (u ble) 105.00 (u shit)
Monedha europiane 139.70 140.10
Franga zvicerane 113.62 115.30

HermesNews - ©2013