Video

21/07/2013 09:36:41

Sa u shkėmbyen monedhat sot ?

Shkėmbimi i monedhave


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.30 lekė dhe u shit me 108.00 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.10 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Dollari amerikan 107.30 (u ble) 108.00 (u shit)
Monedha europiane 140.10 140.60
Franga zvicerane 114.70 115.30.

HermesNews - ©2013