Video

15/07/2013 10:16:23

Kursi i kėmbimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.40 lekė dhe u shit me 108.00 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.10 lekė dhe u shit me 140.70 lekė.

Dollari amerikan 107.40 (u ble) 108.00 (u shit)
Monedha europiane 140.10 140.70
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013