Video

19/06/2013 10:16:48

Euro shitet me 141.60 Lekė

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.40 lekė dhe u shit me 106 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141 lekė dhe u shit me 141.60 Lekė.

Dollari amerikan 105.40 (u ble) 106.00 (u shit)
Monedha europiane 141.00 141.60
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013