Video

10/06/2013 10:51:26

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 106.40 lekė dhe u shit me 107.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.70 lekė dhe u shit me 141.30 lekė.

Dollari amerikan 106.40 (u ble) 107.20 (u shit)
Monedha europiane 140.70 141.30
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013