Video

06/06/2013 11:04:04

Kursi i kėmbimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.50 lekė dhe u shit me 108 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.50 lekė dhe u shit me 141 lekė.

Dollari amerikan 107.50 (u ble) 108.00 (u shit)
Monedha europiane 140.50 141.00
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013