Video

24/05/2013 09:32:54

Shkėmbimi i monedhave pėr sot

Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 109.30 lekė dhe u shit me 109.90 lekė


TIRANĖ - Dollari amerikan 109.30 (u ble) 109.90 (u shit)
Monedha europiane 140.80 141.40
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013