Video

16/05/2013 09:25:38

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 109.40 lekė dhe u shit me 110 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.80 lekė dhe u shit me 141.40 lekė.

Blerje - Shitje

Dollari amerikan 109.40 110.00
Monedha europiane 140.80 141.40
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013