Video

06/05/2013 11:30:19

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 106.50 lekė dhe u shit me 107.00 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.50 lekė dhe u shit me 141 lekė.

Dollari amerikan 106.50 (u ble) 107.00 (u shit)
Monedha europiane 140.50 141.00
Franga zvicerane 114.70 115.30.

HermesNews - ©2013