Video

27/04/2013 09:32:01

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.80 lekė dhe u shit me 108.40 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.30 lekė dhe u shit me 140.90 lekė.

Dollari amerikan 107.80 (u ble) 108.40 (u shit)
Monedha europiane 140.30 140.90
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013