Video

22/04/2013 09:37:46

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107 lekė dhe u shit me 107.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.20 lekė dhe u shit me 140.80 lekė.

Dollari amerikan 107.00(u ble) 107.60 (u shit)
Monedha europiane 140.20 140.80
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013